::: فایل صوتی :::

جهت دانلود فایل صوتی مربوط به این بخش، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود فایل صوتی درس 08 بخش 12

::: ترجمه :::

12) خوانداری:

نمایه (پروفایل) های شغل

به تصاویر نگاه کنید.

کدام مشاغل جذاب به نظر می رسند؟ چرا؟

تمیز کننده (مرتب کننده) سگ

بسیاری از دوستان مارکو مِندِز روی چهار پا راه می روند. او این دوستان خزدار (پشمالو) را زیبا می سازد. مارکو یک تمیز کننده (مرتب کننده) سگ حرفه ایست. او خیلی از شغلش خوشش می آید زیرا هرگز کسل کننده نیست. هر سگ یک شخصیت متفاوت دارد. نوع سگ مورد علاقه او چیست؟ او نمی گوید!

برنامه ریز عروسی

لایلا مارتین به رستوران های زیبا می رود، کیک می خورد، به گروه های موسیقی گوش می کند - و برایش پول پرداخت می شود! لایلا یک برنامه ریز عروسی است. او مکان را، غذا را، و موسیقی برای عروسی های مردم را انتخاب می کند. پر استرس است زیرا هر چیزی نیاز دارد که کامل (عالی) باشد!

طراح بازی ویدیویی

هال گارنِر شغل رویایی اش را دارد. او در تمام طول روز بازی های ویدیویی را بازی می کند! هال یک طراح بازی برای یک شرکت بزرگ بازی ویدیویی است. او بازی های جدیدی می سازد و آن ها را تست می کند. همیشه هیجان انگیز است، و او تقریبا همیشه می برد!

نانوا و کیک پز

جونکو واتِنابه یک زندگی شیرین دارد. او نان، کلوچه ها، و کیک هایی را در نانوایی و کیک پزی محله اش درست می کند. جونکو واقعا از شغلش خوشش می آید. حقوقش عالی نیست، اما مشتری ها عاشق کیک ها و کلوچه هایش هستند، بنابراین او خوشحال است.

A) مقاله را بخوانید. چه کسی این چیزها را می گوید؟ حدس هایتان را بنویسید.

1. "من صبح خیلی زود به سر کار می روم." جونکو واتِنابه، نانوا و کیک پز

2. "من هر رستورانی را در شهر بلدم (می شناسم)." لایلا مارتین، برنامه ریز عروسی

3. "بعد از کار، من نیاز دارم که حمام کنم!" مارکو مِندِز، تمیز کننده (مرتب کننده) سگ

4. "من تمام طول روز را می نشینم!" هال گارنِر، طراح بازی ویدیویی

B) یک شرح کوتاه یک شغل را بنویسید، اما اسم شغل را ننویسید. سپس آن را به (برای) کلاس بخوانید. همکلاسی هایتان شغل مورد نظر را حدس می زنند.

::: نکات مهم :::

<در حال تکمیل> <لطفا دوباره مراجعه فرمایید.>

پایگاه علمی آموزشی اِی جی فی 3 clickyab ,بازی ,کننده ,عروسی ,ویدیویی ,طراح ,طراح بازی ,بازی ویدیویی ,مرتب کننده ,کننده مرتب ,تمیز کننده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ادبیات پایداری tarjomeh0t0100 نودکار فروشگاه سایت بلاگ بیست سایت تای تی وی AbFar لبیک یا امام هادی(علیه السلام) 2