::: فایل صوتی :::

جهت دانلود فایل صوتی مربوط به این بخش، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود فایل صوتی درس 14 بخش 12

::: ترجمه :::

12) خوانداری:

آیا شما یک آخر هفته خوبی داشتید؟

پست های اتاق چت را بررسی کنید. چه کسی یک آخر هفته بسیار بدی داشت؟ چه کسی از آخر هفته لذت برد؟ چه کسی خیلی یاد گرفت؟ چه کسی یک آخر هفته پرمشغله ای داشت؟

کَرِن 12:45

من یک آخر هفته عالی داشتم. من به عروسی بهترین دوستم مِریلا رفتم. او در باغ والدینش ازدواج کرد. او یک لباس خارق العاده پوشید! والدینش یک وعده غذایی خوبی بعد از مراسم دادند. من خیلی برایش خوشحالم. و شوهر جدیدش خیلی مهربان است!

پیت 1:19

من تمام آخر هفته را بیرون نرفتم. من خیلی زیاد کار داشتم که انجام دهم! در شنبه، من تمام روز را مطالعه کردم. در یکشنبه، من ظرف ها را شستم، آپارتمانم را تمیز کردم، و لباس شستم. یکشنبه شب، من یک دی وی دی را برای کلاس تاریخ تماشا کردم. آخر هفته من اصلا آرامش بخش نبود.

لِیسی 2:02

من یک آخر هفته جذابی داشتم. من برای اولین بار به اردو (چادر زنی) رفتم. دوستانم و من یکشنبه به مکان اردو (اردوگاه) رانندگی کردیم. ابتدا، ما چادر را برپا کردیم. سپس ما یک آتش درست کردیم، شام پختیم، و داستان هایی گفتیم. یکشنبه، ما به ماهی گیری رفتیم. من واقغا از اردو (چادر زنی) خوشم نمی آید، اما من خیلی یاد گرفتم.

جانِثِن 4:57

من با تعدادی از دوستان به کنسرت راک رفتم. من یک زمان خیلی بد و ناخوشایندی داشتم! سه ساعت وقت گرفت که تا آنجا رانندگی کنیم. من اصلا از گروه موسیقی خوشم نیامد. سپس در راهمان به منزل، ماشین خراب شد! والدینم آمدند و ما را بردند. من سرانجام در شش صبح منزل رسیدم. من خیلی خسته ام.

A) پست های اتاق چت را بخوانید. سپس این جملات را تصحیح نمایید.

1. کَرِن ازدواج کرد. بهترین دوست کَرِن ازدواج کرد.

2. بعد از عروسی، هرکس بیرون رفت که بخورد. بعد از عروسی، والدین مِریلا یک وعده غذایی دادند.

3. پیت یکشنبه تمام روز را مطالعه کرد. پیت شنبه تمام روز را مطالعه کرد.

4. او یکشنبه شب تلویزیون تماشا کرد. او یکشنبه شب یک دی وی دی را برای کلاس تاریخش تماشا کرد.

5. لِیسی برای بار سوم به اردو (چادر زنی) رفت. لِیسی برای بار اول به اردو (چادر زنی) رفت.

6. لِیسی خیلی از اردو (چادر زنی) خوشش آمد. لِیسی واقعا از اردو (چادر زنی) خوشش نیامد.

7. جانِثِن با والدینش به کنسرت راک رفت. جانِثِن با تعدادی از دوستان به کنسرت راک رفت.

8. سه ساعت وقت گرفت که بعد از کنسرت به منزل برسند. سه ساعت وقت گرفت که تا آنجا رانندگی کنند.

B) کار گروهی: آیا شما یک داستانی درباره ی یک آخر هفته جذاب دارید؟ چهار جمله درباره اش بنویسید. سپس به همکلاسی هایتان بگویید.

::: نکات مهم :::

<در حال تکمیل> <لطفا دوباره مراجعه فرمایید.>

پایگاه علمی آموزشی اِی جی فی 3 clickyab ,هفته ,خیلی ,اردو ,چادر ,یکشنبه ,اردو چادر ,فایل صوتی ,کَرِن ازدواج ,لِیسی برای ,آنجا رانندگی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جلوه ی نور گردنبند اسم مرجع تخصصی دانلود کمیک انصاری آموزش طراحی و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت